BOARDS KLASICKÝ FORMÁT

Stabilní a odolná prkna s propracovaným designem v klasickém formátu.

Teplé barvy, autentické fáze a jedinečný vzhled dřeva dodávají Vaší podlaze Floorify BOARDS KLASICKÝ FORMÁT ten přirozený vzhled a dojem, který je dnes tak atraktivní. Výjimečný charakter dřeva vyniká v mnoha detailech: jemný lesk olejem napuštěných parketových podlah, decentní opracování hran a povrchová struktura, která je vždy hřejivá a měkká na dotek. Každý dílec je opatřen dokonalou povrchovou úpravou Floorify® Silent Touch Technology s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům.

Díky neobvykle odolnému a teplotně stabilnímu jádru Floorify® Rigid Core ušetříte za stěrkování podkladu a drahé podložky , nebudete řešit u vinylů obvyklé spárování a stříškování lamel ve Vaší prosluněné zimní zahradě . Totální vodovzdornost a velmi rychlá plovoucí pokládka bez složité přípravy až do plochy 20 x 20 m nepřerušená dilatačními profily se pro Vás stane samozřejmostí.
Pokládka možná i na staré dlaždice, na běžnou levnou podložku, zátěžová třída 32.
Vyrobeno bez škodlivých ftalátů (DINP), emisní třída A+.
Ideální na podlahové vytápění i na elektrické topné fólie a teplovodní podlahové vytápění – testováno ve Fénix Jeseník na fóliích ECOFILM dlouhodobě na 60° C.
Komfortní, tichá podlaha – kročejový útlum 20 dB