Desetiletí prověřené kvalitní švédské podlahy Kährs Original si jednoduše zamilujete, tyto
zdravotně nezávadné podlahy jsou výjimečné svoji vysokou stabilitou a odolností. Podlahy je možné celoplošně lepit či pokládat plovoucím způsobem. Rychlou a snadnou pokládku zajišťuje jedinečný zámkový spoj Woodlock 5S. Jsou vhodné pro podlahové vytápění, je možná jejich několikanásobná renovace a také údržba je velice jednoduchá.
Co se týče povrchové úpravy, můžete si zvolit lak lesklý, matný nebo saténový. Povrch je pružný a vysoce odolný proti poškození a poškrábání. Podlahy mají celkovou tloušťku 15 mm, jsou hřejivé a skvěle izolují zvuk i teplo. Tloušťka nášlapné vrstvy je 3,5 mm a třída zátěže 22/31, takže se hodí do běžných domácností se střední zátěží a komerčních prostor s nízkou zátěží.
Podlaha působí celistvým dojmem, takže jednotlivé lamely od sebe nerozeznáte. Nejrůznější druhy dřevin si můžete vybrat v odstínech přírodních a v široké škále odstínů bílé, šedé, světle i tmavě hnědé a černé.
Společnost Kährs získala množství certifikátů za ohleduplnost vůči životnímu prostředí.

Kährs Original

3-vrstvé dřevěné podlahy

[foogallery id=“10966″]

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.