Lepené vinylové podlahy patří k nejaktuálnějším a nejžádanějším trendům v podlahářství. Expona lepené vinylové podlahy představují dokonalý kompromis mezi dřevěnými a laminátovými podlahami a spojují všechny jejich přednosti. Podlahy jsou bez ftalátů, formaldehydu a těžkých kovů. Jsou oceněny nejpřísnějším certifikátem Indoor Air Comfort Gold a splňují stupeň požární odolnosti Bfl-s1. Lepené vinylové podlahy Expona ocení majitelé běžných domácností, ale i provozovatelé velmi namáhaných komerčních prostor. A díky široké nabídce imitace dřeva, kamene, betonu, dlažby, kovu a abstraktních vzorů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

EXPONA DOMESTIC 40

Díky vysoké kvalitě a příznivé pořizovací ceně se řadí lepené vinylové podlahy Expona DOMESTIC mezi jedničku na evropském trhu. Zdravotně nezávadné, ekologické podlahy bez ftalátů a formaldehydu získaly nejpřísnější emisní certifikát Indoor Air Comfort Gold. Díky své odolnosti vůči vlhku a vodě se hodí do všech prostorů včetně koupelen, WC a kuchyní. Jsou příjemné a teplé na dotek, jejich povrch je protiskluzový, odolný vůči opotřebení a kolečkovým židlím. Skvěle izolují zvuk i teplo. Hodí se pro teplovodní podlahové vytápění a jejich údržba je velice snadná, díky zvýšené odolnosti proti zašpinění i běžným chemikáliím.
Mezi nabízenými dekory naleznete dokonalé imitace dřeva, kamene a dlažby.


[foogallery id=“13174″]

EXPONA COMMERCIAL 55

Lepené vinylové podlahy Expona řady COMMERCIAL se vyznačují vysokou třídou zátěže a jsou tedy vhodné do nejzatěžovanějších míst v domácnostech, ale i do komerčních prostor, jako jsou kanceláře, butiky, hotely a restaurace. Díky své vysoké odolnosti vůči opotřebení a PUR úpravě se velmi snadno čistí a udržují. Jsou vysoce odolné vůči vlhku, takže se hodí do prostorů s vyšší vlhkostí.
V širokém výběr designů naleznete věrné imitace dřeva, přes imitace dlažby až po kamenné vzory.
Podlahy jsou ekologické. Neobsahují žádné ftaláty, formaldehyd a jsou držitelem nejpřísnějšího emisního certifikátu Indoor Air Comfort Gold.


[foogallery id=“13225″]

EXPONA DESIGN 70

Luxusní designová kolekce lepených vinylových podlah Expona DESIGN 70 skýtá nejluxusnější imitace přírodního dřeva, kamene, břidlice, mramoru, patchworku a dalších kreativních a inovativních designů.
Vysoká odolnost a nášlapná vrstva umožňuje využití ve všech prostorech v domácnostech, ale i velmi zatěžovaných komerčních prostorech.
Lepené vinylové podlahy Expona DESIGN splní všechna vaše očekávání. Jsou hřejivé a příjemné i při chůzi naboso, měkké, vysoce odolné vůči vlhkosti, opotřebení a díky PUR úpravě se velmi snadno čistí a udržují.

Stejně jako u předchozích kolekcí, je i tato kolekce ekologických podlah držitelem nejpřísnějšího emisního certifikátu Indoor Air Comfort Gold a neobsahuje ftaláty a formaldehydy.


[foogallery id=“13273″]

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.