Karndean International

Celovinylové click podlahy, které jsou také označovány jako celoplastové, či čistý vinyl vstupují do popředí a řadí se mezi jedny z nejoblíbenějších interiérových podlah. Ať už kvůli své příznivé pořizovací ceně, snadné pokládce a údržbě, atraktivnímu designu nebo svým užitným vlastnostem si získávají stále více spokojených zákazníků. Jsou vhodné pro podlahové vytápění a díky své nízké výšce také při renovacích a rekonstrukcích. Při pokládce doporučujeme použít akustickou podložku, která zvýší životnost podlahy a útlum zvuku.

CONCEPTLINE CLICK

Celovinylová podlaha s click systémem Conceptline Click od firmy Karndean představuje širokou škálu dekorů dřeva nebo kamene. Click podlaha Conceptline Click je jednou z nových generací designových podlah s Click systémem. 

[foogallery id=“12294″]

PROJECTLINE CLICK

Design u našich vinylových podlah není pro Vás limitem. Udáváme nové trendy v této oblasti a získali jsme řadu ocenění za design. Z naší kolekce si snadno vyberete podlahu pro moderní, technické i rustikální prostory. Dokonalý autentický vzhled dřeva, kamene, cementu či betonu odráží aktuální trendy interiérového designu.

Podlaha Projectline Click má vynikající zvukovou izolaci při použití akustické podložky pod vinylové podlahy (až -20 dB).

Plovoucí vinylová podlaha Projectline Click splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, je držitelem certifikátu Indoor Air Comfort Goldneobsahuje ftaláty ani formaldehyd.

[foogallery id=“12318″]