Thermofix – Vinylové lepené dílce

České lepené vinylové dílce s garantovanou zárukou 10 let – Thermofix – patří díky své odolné konstrukci, tvořené 5 vrstvami, mezi nejodolnější podlahy na světě. Jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození, např. od kolečkových židlí, chemickému poškození,proti vodě a vlhkosti, takže je lze umístit také do kuchyní a koupelen. Jsou rozměrově stálé, velmi tiché, skvěle vedou teplo a jsou vhodné pro podlahové vytápění. V nabídce naleznete široké množství dekorů věrně imitujících dřevo, kámen i koberce. Dezény lze vzájemně kombinovat. Díky povrchové ochranné PUR vrstvě je jejich údržba velice snadná. Hodí šedo běžných domácností, obytných i komerčních prostor. Pokládka probíhá celoplošným lepením jednotlivých dílců k podkladu bez vzniku jakýchkoliv spár a mezer. Lze je přilepit i na pružný podklad.
Thermofix

  • odolnost podlahoviny k vlhkému prostředí
  • vysoká odolnost k opotřebení
  • velmi nízká úroveň hluku
  • odolnost proti vlivu kolečkové židle

Vinylové podlahy Thermofix jsou formátovány do rozměrů:

  • 1 200 mm x 180 mm (imitace dřevo)
  • 900 mm x 300 mm nebo 450 mm x 450 mm (imitace kamene a textilu).
  • 1 829 x 180 mm (Thermofix ART)

 
Vinylové dílce se vyrábí v tloušťkách:

  • celková tloušťka 2,5 mm s nášlapnou vrstvou 0,8 mm
  • celková tloušťka 2,0 mm s nášlapnou vrstvou 0,4 mm

 

Kolekce WOOD

Jestli jste někdy pochybovali o věrohodnosti imitace přírodního materiálu, pak věřte, že vinylovou podlahu Thermofix od dřeva nemáte šanci rozeznat pouhým zrakem. Budete si na ni muset sáhnout a ani tak si nebudete dokonale jisti, že to není dřevo.

[foogallery id=“11895″]

Kolekce Stone / Textile

Kámen je jedním z nejstarších stavebních materiálů, je odolný, ušlechtilý a oplývá vznešenou krásou, která však nemusí působit chladně. Vzory kolekce Stone jsou vzhledově velmi zajímavé a dokáží tak dotvořit osobitý charakter každého interiéru.

Textil navozuje pocity tepla, měkkosti a příjemnosti na dotek. Inspirujte se proto vinylovými podlahami v designu textilu, které vdechnou vašemu interiéru hřejivý pocit intimity domova.

[foogallery id=“11940″]

Kolekce ART

Pro docílení věrnějšího pocitu dlouhých dřevěných prken jsme u jednotlivých dílců kolekce Thermofix ART zkosili hrany a prodloužili rozměr dílců na 1 829 x 180 mm.

V kolekci Thermofix ART si můžete vybrat z 8 zcela nových vzorů dřeva s hrubým dezénem.

[foogallery id=“11955″]

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.