Vinylové click podlahy

Vyberte si z širokého sortiment vinylu a vytvořte si jedinečný domov. Naši odborníci jsou tu pro vás! Plovoucí vinylové podlahy click jsou v současné době poměrně oblíbené a jejich popularita neustále stoupá. Už neplatí, že nejžádanější jsou plovoucí podlahy z laminátu, nebo z masivu. Zpracování vinylových podlah je velice kvalitní. Navíc mají unikátní vlastnosti, které dokáží oslovit nejednoho koncového zákazníka. Jedná se o zámkové vinylové podlahy bez lepení…

Tato jedinečná plovoucí vinylová podlaha se zámkovým systémem se lehce stane nezbytným prvkem každého prostoru, který se chystáte renovovat. S výjimečnými designy připomínající dřevo nebo kámen je tento druh krytiny dostupný jen za zlomek ceny a věnované péče, kterou vyžadují klasické dřevěné podlahy.

Plovoucí vinylové podlahy click. Široký výběr kolekcí s kompletním podlahářským servisem a zárukou. Snadná pokládka bez lepení.

Pokládka vinylové click podlahy je relativně jednoduchá. Dílce vinylové click podlah jsou totiž opatřeny důmyslným systémem zacvakávacích zámků, které umožňují jejich snadné spojování. Navíc jsou vinylové podlahy odolné vůči změnám teplot a jsou skvělou podlahovou krytinou v místnostech s podlahovým vytápěním. Velkou výhodou je i fakt, že vinyl click podlahu je možné použít i na dřevěný podklad, kupříkladu na staré parkety.