Designflooring – vinylové dílce

Britská společnost Designflooring, která působí na trhu přes 40 let, se řadí mezi špičku mezi vinylovými podlahami a podlahovými krytinami. Za příznivou cenu získáte odolnou a kvalitní vinylovou podlahu, která je snadno udržovatelná, hygienická, tichá a má příjemný povrch. Všechny dekory vycházejí z reálných předloh dřeva, kamene nebo tepaného plechu. Jsou rozměrově stále, vhodné do bytových i komerčních prostor a pro podlahové vytápění. Podlahy je možné pořídit ve formě čtverců i pásů a pokládat je třemi různými způsoby – celoplošným lepením, plovoucím způsobem nebo takzvanou pokládkou na volno. Důležitá jetaké správná péče o vinylové podlahy, doporučujeme používat speciální přípravky, které udržují podlahy jako nové a prodlužují jejich životnost.

Designflooring – Art Select

Vlajková loď z produkce Designflooring přináší do Vašeho domova více než 20 dekorů imitujících přirozenou krásu dřeva a kamene. Nášlapná vrstva podlahy je 0,7 mm, což je dvakrát více než u běžných vinylových podlah. Instalace podlahy probíhá celoplošným lepením za použití lepidla se skleněným vláknem.

 • třída zatížení 34/43 (Glass 33/42) velká zátěž – komerční i bytové prostory
 • velikost lamely: Oak Royale 1219x178mm, Oak Premier a Handcrafted wood 915x152mm, Limestone 915x915mm, Glass 254x254mm
 • tloušťka lamely 3,0mm, nášlapná vrstva 0,7mm
 • balení 3,34m2 (Oak Royale 3,25m2)

[foogallery id=“12099″]

Designflooring – LooseLay

Luxusní vinylové dílce z produkce Designflooring nabízí vynikající zvukovou izolaci. Jednáse o podlahy s vylepšenými akustickými vlastnostmi (13 dB). Mezi autentickými dekorynaleznete věrné imitace dřeva, kamene, textilní design a také různé typy povrchových úprav,jako jsou například povrchy rustikální, postaršené, vymývané apod. Pokládka podlahy jevelice rychlá, jednoduchá a probíhá takzvanou pokládkou na volno, což znamená bez lepeníči zámkových spojů.

 • velikost lamel: vzor prken 250x1050mm, vzor dlažby 500x610mm
 • tloušťka lamely 4,5mm, nášlapná vrstva 0,55mm
 • balení: prkna 3,15m2/12ks, dlažba 3,05m2/10ks
 • třída zatížení 33/42

[foogallery id=“12133″]

Designflooring – Monet

Kolekce z produkce Designflooring nabízí širokou škálu vzorů různých imitací dřeva či kamene. Podlahy jsou vysoce odolné, snesou i velmi vysokou zátěž, takže se hodí jak doběžných domácností, tak i do vysoce zatěžovaných komerčních prostor. Pokládka podlahy probíhá celoplošným lepením.

 • velikost lamel: Plank 915x76mm, Tile 305x305mm, Tile 305x457mm, Tile 406x406mm
 • tloušťka lamely 3,0mm
 • nášlapná vrstva 0,7mm
 • balení 3,34m2

[foogallery id=“12160″]

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.