Ter Hürne – luxusní vinylové dílce

Vinylové krytiny ter Hürne jsou vyráběné bez použití ftalátů a škodlivých změkčovadel. Firma ter Hürne používá jen přírodní změkčovadla získaná ze sojových bobů a výhradně čisté suroviny. Tím je zaručena stálá vysoká kvalita všech složek.
Ať už rekonstuujete nebo stavíte, ter Hürne má řešení do jakékoliv místností vč. těch s vlhkostí nebo kde není úplně ideálně rovný podklad.
Ve vinylových podlahách ter Hürne se najde každý. V nabídce jsou podlahová prkna, formáty dlažby, rybí kosti v dekorech světlých, béžovohnědých, tmavých i dekorech kamene.

ter Hürne – luxusní vinylové dílce

Pure Choice

Dekory vinylových dílců Pure Choice mají jasné, spíše chladné odstíny, které lze kombinovat s mnoha styly nábytku a jsou velmi všestranné. Vytváří lehké, vzdušné prostředí a dokonalý základ pro relaxaci.

[foogallery id=“15287″]

Bright Choice

Dekory vinylových dílců Bright Choice hrají barvami přírody, které jsou jemné a teplé. Jsou všestranné a dokonalé.

[foogallery id=“15295″]

Stone Choice

Dekory vinylových dílců Stone Choice zahrnují barvy od teplých vápencových, přes moderní betonové až po černé čedičové designy. V přirozeném vzhledu vymyšleném přírodou, s výhodami vinylové podlahoviny a možností použití v kdekoliv.

[foogallery id=“15306″]


Straight Choice

Dekory vinylových dílců Straight Choice jsou v tmavých, výrazných barvách s kontrastními prvky. S mimořádným účinkem zdůrazňují individualitu místností.

[foogallery id=“15903″]

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.