Laminátové podlahy

Laminátové plovoucí podlahy se těší mezi zákazníky velké oblibě.
Zákazníky si získávají především díky své vysoké odolnosti, dlouhé životnosti, snadné pokládce, jednoduché údržbě a příznivé pořizovací ceně.

Laminátové plovoucí podlahy Alsafloor

Alsafloor – laminátová podlaha splňující nejvyšší nároky na povrchovou odolnost v komerčních prostorách. 12 řad a 65 velmi atraktivních dekorů. V roce 2019 přichází Alsafloor se změnami v sortimentu: některé řady byly přesunuty pod novou kolekci ALSAPRO a některé pod inovovaným jménem: SOLID, VFLOOR (dříve Visual) a PRIMFLOOR (dříve Clip 300).

Podlahy Alsafloor jsou vyráběny v zátěžových třídách AC4/32 (tl. 7 mm) , AC5/33 (tl. 8 mm) a AC6/33 (tl. 12 mm). Řada PRIMFLOOR tl. 7mm je vyráběna s licenčním zámkem Clip A (UNILIN), ostatní řady v tloušťkách 8 a 12 mm jsou od roku 2017 dodávány s novým perfektním zámkem 5G (licence Välinge). Lamely jsou vyráběny z HDF desky se zvýšenou odolností proti vodě. Díky vylepšené konstrukci všech řad Alsafloor již od roku 2014 dodává podlahy se zvýšenou odolností proti otěru: PRIMFLOOR zvyšuje odolnost z AC3 na AC 4, zátěžová třída se posouvá na střední komerční zátěž 23/32. U všech řad řady tl. 8 mm se posouvá na odolnost proti otěru AC 5, zátěžová třída se posouvá na nejvyšší komerční zátěž 23/33. Řady tl.12mm mají nově odolnost proti otěru AC6 a zůstávají v zátěžové třídě nejvyšší komerční zátěž 23/33.

Laminátové plovoucí podlahy KRONOTEX

Německý renomovaný výrobce KRONOTEX patří mezi největší výrobce plovoucích laminátových podlah na světě.Všechny podlahy z aktuálních kolekcí se vyznačují extrémní odolností, kvalitou zpracování,příznivou cenou, možností pokládky v bytových i komerčních prostorách a jsou vhodné proteplovodní podlahové vytápění.Laminátové podlahy KRONOTEX mají vysoce

odolnou povrchovou úpravu, která podlahu chrání proti permanentnímu zatížení, tlaku, mechanickému poškození a dokonce i předplamenem. Tato povrchová úprava také zajišťuje snadnou údržbu podlahy. Podlahy dokonale izolují zvuk, jsou antistatické a jejich barva se nezmění ani po letech.Kolekce KRONOTEX plovoucích laminátových podlah nabízejí široké množství barev,dekorů a povrchů, které vytvářejí dojem pravého dřeva, které se hodí do každého interiéru.

Neváhejte se osobně přijet podívat do naší vzorkovny, kde Vám ochotně poradíme svýběrem té nejvhodnější podlahy právě pro Vás.

Laminátové podlahy se řadí do skupiny vícevrstvých podlah. Podle zvolených parametrů zátěže se hodí jak do bytových, tak i komerčních prostor a díky nejnovějším technologiím také do vlhkých prostor, jako jsou například kuchyně a koupelny. Perfektně tlumí hluk, což jistě ocení každý soused, jsou hřejivé, příjemné při chůzi naboso a mají dlouhou životnost. V námi nabízených kolekcích naleznete také laminátové podlahy, které jsou vhodné propodlahové vytápění a odolné vůči plamenům. Co se designu týče, je naše nabídka opravdu široká. Naleznete v ní nejrůznější barevné varianty, věrné imitace kamenných dekorů, dlažby, ale také dřeva v různých povrchových úpravách. Laminátové podlahy jsou zdravotně nezávadné a snadno se udržují. Také jsou vysoceodolné. Narozdíl od podlah vinylových mají i příznivější pořizovací cenu. Pokládka může probíhat plovoucím způsobem i celoplošným lepením. I přes nízkou náročnost pokládky, ji však doporučujeme přenechat zkušeným odborníkům. Neváhejte přijet do našeho showroomu v Praze v ulici Slavíkova 29. Můžete si zde osobně prohlédnout jednotlivé kolekce laminátových podlah a s výběrem Vám ochotně poradíme.