WOOD Šťastný

Česká firma Podlahy Šťastný, působící na trhu již od roku 2003 do Vašeho interiéru vrstvené dřevěné podlahy v nejvyšší kvalitě. Pevnou sendvičovou konstrukci tvoří spodní dřevěná protitažná vrstva, střed smrková nebo kaučuková laťka a vrchní nášlapná vrstva je tvořena z ušlechtilých evropských i exotických dřevin.
Podlahy v různých povrchových úpravách, formátech a barevných odstínech jsou díky své stabilní konstrukci vhodné pro podlahové vytápění, jsou snadno udržovatelné, příjemné při chůzi naboso, umožňují několika násobnou renovaci a perfektně izolují zvuk i teplo. Pro ještě lepší tlumení takzvaného kročejového hluku je vhodné podlahy celoplošně přilepit k podkladu.
Z bezkonkurenční nabídky prken dubu evropského a amerického si vybere snad každý a pokud ne, je v nabídce dalších 14 druhů dřevin jako jsou například merbau, javor, wenge, americký ořech atd.
Vrstvené dřevěné podlahy Šťastný jsou to pravé pro opravdové milovníky a znalce dřeva. Vytvoří z Vašeho interiéru útulné, elegantní a jedinečné prostředí.

Proto zejména v zimním období nedochází při změnách teploty a vlhkosti k tvorbě spár.

Ceník podlah na vyžádání.

TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY WOOD Šťastný

[foogallery id=“11134″]

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.