Celovinylové podlahy

Celovinylová plovoucí podlaha není vybavena nosnou deskou. Tvoří ji vrstvy, které po ztavení vytvoří stabilní lamely. Pod tento typ podlahy je nutné použít podložku, která zvýší komfort, utlumí hluk a ochrání zámky .

Naše celovinylové podlahy jsou vždy držitelem nejpřísnějšího emisního certifikátu, který získá díky velmi přísným požadavkům pouze úzká skupina celovinylových podlah. V současné době je to certifikát Indoor Air Comfort Gold. To vše díky použití změkčovadel na přírodní bázi a přísné kontrole vstupních surovin a technologie výroby. Celovinylové podlahy jsou samozřejmě bez použití ftalátů, formaldehydu, pentachlorfenolu a dalších škodlivých látek, které jsou testovány.

Celovinylové podlahy představují moderní a všestrannou podlahovou krytinu, jejíž využití je jak v soukromém, tak komerčním sektoru. Výhodou vinylu je jeho vysoká odolnost, bohatost dekorů a barev, tichost, odolnost vůči vlhku i jednoduchá údržba.

Celovinylová plovoucí podlaha, na rozdíl od předchozího typu, nemá nosnou desku, takže je nutné použít speciální podložku, která je určena pro tento typ podlahy. Zatímco vinylová plovoucí podlaha s HDF deskou si poradí s drobnými nerovnostmi na podkladu, u tohoto typu je důležité, aby byl podklad čistý, bez jakýchkoliv nerovností.