Amtico First – Vinylové lepené dílce

Amtico First byli prvním výrobcem takzvaných LVT ( Luxury Vinyl Tiles – Luxusní vinyl v dílcích ) podlahových krytin a zabývají se jimi více než 50 let. Tyto podlahy nabízejí všechny možnosti designu dřevěných, keramických a kamenných podlah, ale jejich pokládka a údržba jsou mnohonásobně jednodušší. Podlahy Amtico First lze použít do běžných domácností, ale také do více zatěžovaných komerčních prostor.Jednotlivé designy vinylových dílců ve 3 nabízených kolekcích věrně imitují dřevo, kámen a abstrakt. Díky nízké konstrukční výšce a malému tepelnému odporu jsou vhodné pro podlahové vytápění. PUR povrchová úprava činní podlahy mimořádně odolnými proti poškození a jsou také vhodné do místností s vysokou vlhkostí.
Ceník podlah ke stažení ZDE

Vyrábí vinylové podlahy od roku 1964. To hovoří za vše.

  • Nášlapná vrstva​: 0,3 mm
  • Celková tloušťka​: 2,0 mm
  • Rozměry dílců​: 5 možností
  • Zkosené hrany​: Ano

Kolekce dřevo

[foogallery id=“12018″]

Kolekce kámen

[foogallery id=“12049″]

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.