Vinylové podlahy lepené

Vinylové lepené dílce lze užít jak v privátním, tak i komerčním sektoru. A na rozdíl od dřevěných podlah se vinyl pyšní vysokým komfortem při chůzi, což způsobuje kvalitní dezén povrchu podlahové krytiny. Na výběr máte ze široké palety dekorů.

Lepené vinylové podlahy se dají pořídit jak v dílcích, tak v rolích. V našem případě se budeme věnovat lepeným vinylovým dílcům. Hlavní předností tohoto typu vinylové podlahy je tloušťka podlahy – vinylové dílce jsou silné pouhé 2-3 mm, a přesto jsou dostatečně odolné. Přes takovouto tloušťku podlahy dobře proniká teplo, takže je výhodné pod lepenou vinylovou podlahu instalovat podlahové vytápění.

Lepené vinylové podlahy dostupné ve vinylových rolích nebo vinylových dílcích jsou všestranné podlahy vhodné k umístění v domácnostech i komerčních prostorách. Díky pevnému spojení s podkladem jsou lepené podlahy z vinylu 100% voděodolné a dobře si rozumí i s podlahovým vytápěním. Na výběr máte téměř neomezené množství vzorů a barev.

Díky pevnému spojení s podkladem se podlaha stává voděodolnou a není problém ji položit i na místa, kde je vlhkost na denním pořádku, například do kuchyní, koupelen a na toalety.

Vinylové podlahy jsou oproti běžnému PVC vylepšeny o různé moderní technologie a speciální vrstvy.  Díky svému složení přinášejí kombinaci toho nejlepšího z přírodních i syntetických materiálů. Mají krásný design a můžete si vybrat z pestré palety dekorů, jejich pokládka je velmi snadná a navíc jsou i nenáročné na údržbu.