Karndean International

Podlahu rychle a snadno položíte bez použití lepidel a speciálního nářadí, stačí do sebe jednoduše zacvaknout zámkové spoje UNICLICK a rovnou po podlaze můžete chodit a zatížit ji třeba nábytkem. Stejně tak jednoduchá je údržba podlahy ať už na sucho nebo mokrým způsobem. Voda podlaze neublíží, je 100% voděodolná, takže je vhodná do všech místností v domácnosti a to i do koupelen, WC a kuchyní. V komerčních prostorách ji využijete v místech se střední zátěží.

Z názvu je patrné, že tyto plovoucí vinylové podlahy jsou 100% voděodolné, tudíž se hodí do všech místností Vaší domácnosti s vysokou zátěží, včetně koupelen, kuchyní a místností s vyšší vlhkostí a rizikem rozlití vody. V komerčních prostorách tyto podlahy také naleznou své využití v místech se střední zátěží. Povrch podlah z této kolekce je protiskluzový, odolává nečistotám, je antistatický a díky precizní výrobě – při které se nevytvářejí zkosené hrany, které jsou rájem pro bakterie -hygienický a lehce udržovatelný.

CONCEPTLINE HDF

Kolekce vinylových podlah na HDF desce s korkem Conceptline HDF představuje dřevěné a kamenné dekory, které prezentují současné trendy.

Vinylová podlaha má patentovaný zámkový systém, který zaručí rychlé a přesné spojení bez použití lepidla. Na spodní straně je korková vrstva, pomocí které dosahuje podlaha útlumu hluku 14 dB. Pod vinylovou podlahu už se nepoužívá podložka, ale pouze parofólie. Krytina Conceptline HDF je odolná, příjemná na chůzi bosou nohou, snadno se udržuje a čistí. Je vhodná jak do bytového sektoru, tak i pro použití v komerčních prostorech.

Vinylová podlaha Conceptline HDF neobsahuje ftaláty, pentachlofenol. Je 100% recyklovatelná, je držitelem nejpřísnějšího certifikátu Indoor Air Comfort Gold.

[foogallery id=“12406″]