Amtico Spacia Parquet

Vybraná kolekce nádherných dekorů dřeva rozšiřující stávající portfolio vzorů. Vyjádřete se trvanlivou a reprezentativní podlahou věrně replikující parketové vlysy.
Líbí se vám klasické dřevěné podlahy a design parket skládaných do stromečku? Není divu,tento vzor parket je velmi žádaný, nadčasový a reprezentativní. Luxusní vinylové podlahy britského výrobce Amtico Spacia Parquet věrně imitují podlahy z pravých dřevěných parketa hodí se jak do bytových, tak i do vysoce zatěžovaných komerčních prostor – 2 velikosti v nabídce 12 barevných odstínů, textur povrchů a designů zaručují, že si v nabídce vybere milovník moderny i zastánce klasiky. Jednotlivé odstíny se mezi sebou mohou kombinovat, například pro odlišení podlahových ploch. Vinylové podlahy Amtico Spacia Parquet jsou oblíbené nejen pro své věrné dekory, ale také pro odolnost proti vlhkosti, vysokou odolnost proti opotřebení, tichý a pružný došlap, snadnou údržbu, čištění a rychlou a snadnou pokládku. Jsou také vhodné pro podlahové vytápění.
Akustické vlastnosti.
Jelikož máme rádi inovace, přidáváme možnost zvolit variantu podlahy Spacia Parquet s akustickou podložkou. V případě zájmu rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům po zvýšení kročejového útlumu podlahoviny.

Amtico Spacia Parquet

[foogallery id=“11838″]

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.