Karndean International

Vinylové podlahy Conceptline 30

Podlahy jsou při chůzi velice komfortní, tiché, přirozeně hřejivé a díky své propustnosti tepla vhodné i pro podlahové vytápění. Jejich povrch je protiskluzový s výbornými vlastnostmi proti požáru, což dokazuje i certifikace hořlavosti. Speciální tvrzená UV povrchová úprava také zajišťuje snadnou údržbu za mokra i za sucha a tvoří antistatický povrch. Díky své pružnosti jsou přínosné pro páteř a klouby. Pokládka probíhá celoplošným lepením jednotlivých dílců na kvalitně připravený, vyrovnaný a hladký povrch.
[foogallery id=“11795″]

Vinylové podlahy Projectline 55

Podlahy získaly nejpřísněji udělovaný certifikát Air Comfort Gold,protože neobsahují škodlivé ftaláty ani formaldehyd.Tyto jedinečné podlahy dokonale zapadnou do každého interiéru. Z široké nabídky dřevěných, kamenných a betonových dekorů si jistě tu svou vybere každý, ať už do běžné domácnosti, či komerčních prostor v moderním i rustikálním provedení. Velkou výhodou této  kolekce lepených vinylových podlah je možnost pokládky i v místnostech s vyšší vlhkostí – v koupelnách, WC a kuchyních.
[foogallery id=“11819″]
Vinylové podlahy lepené poskytují majitelům ideální uživatelské vlastnosti. Vinylové lepené podlahy dovážené naší firmou jsou bez ftalátů a formaldehydu. Naše lepené vinylové podlahy imitují dřevo, kámen, beton, dlažbu, textil či abstraktní vzory a jejich aplikace je prováděna do disperzního lepidla s vlákny pro lepení vinylových podlah.