IMPERIO

Lepené vinylové podlahy Imperio představují celou řadu vlastností, díky kterým se pro vás stanou číslem jedna mezi podlahami. Získají si vás svým jedinečným vzhledem, vysokou kvalitou i příznivou pořizovací cenou.
Velké lepené dílce jsou odolné vůči vlhku a vodě, takže se hodí do jakékoliv místnosti ve vaší domácnosti. Bez obav je tedy můžete umístit i v místnostech s vyšší vlhkostí, jako jsou kuchyně a koupelny. Jsou zdravotně nezávadné, antibakteriální, 100% recyklovatelné, nezadržují prach a jsou odolné vůči škrábancům, otěrům i kolečkovým židlím. Také jejich čištění a údržba je velice snadná a rychlá díky PUR povrchové úpravě. Další jejich předností je bezesporu nízká úroveň hluku a určitě oceníte i možnost podlahového vytápění. Díky nejmodernější výrobní technologii, takzvané termostabilizaci, jsou rozměrově stálé.
Co se týče designu, tak vinylové podlahy Imperio nabízejí řadu 12 dekorů věrně imitujících dřevo smrku, dubu, jasanu, ořechu a borovice ve světlých i tmavých odstínech. Dekory mezi sebou můžete i libovolně kombinovat a vytvořit tak opravdu originální interiér.


[foogallery id=“13798″]

SCHODOVÉ HRANY Z VINYLU A TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Máme pro Vás naprostý unikát!

Více jak 15 let zkušeností, nadšení do práce a kreativita zapříčinily to, že umíme vyrobit a namontovat schodové hrany. Toto know-how se týká jak třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, tak i vinylové podlahy. Tyto schodové hrany mají tedy stejnou barvu jako Vaše podlaha.

Jako jediní v ČR umíme schodové hrany.

Sjednotit vzhled vinylové podlahy a schodů je jednoduché. Využijte jedinečné vlastnosti vinylové podlahy i pro schody a zvolte schody z vinylu. Jednotný vzhled sluší každému interiéru. Vybírejte z různých dekorů kolekcí Silent Step: Longline StepEcoline Step nebo Stoneline Step.

Vinylové schody mají jedinečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu (systém All in One), maximálně odolné, mají autentický vzhled a jejich údržba je minimální. Z dalších předností je třeba vyzvednout excelentní zpracování detailů, patentovaný spojovací systém pro realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů.

Bezpečné a komfortní schody z vinylu vynikají snadnou montáží a jedinečným vzhledem bez přechodových lišt a spojů.