BOARDS XL

Největší vinylová lamela na trhu – 240 x 2000 mm.

Teplé barvy, autentické fáze a jedinečný vzhled dřeva dodávají Vaší podlaze Floorify BOARDS XL ten přirozený vzhled a dojem, který je dnes tak atraktivní. Výjimečný charakter dřeva vyniká v mnoha detailech: jemný lesk olejem napuštěných parketových podlah, decentní opracování hran a povrchová struktura, která je vždy hřejivá a měkká na dotek. Každý dílec je opatřen dokonalou povrchovou úpravou Floorify® Quiet Senze s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům.

Floorify BOARDS XL – dílce jsou momentálně největší rigidní vinylové lamely na současném trhu, umožňují opravdu ultimativní dosažení optimálního prožitku z prostoru v interiéru.
Díky neobvykle odolnému a teplotně stabilnímu jádru Floorify® Rigid Core ušetříte za stěrkování podkladu a drahé podložky, nebudete řešit u vinylů obvyklé spárování a stříškování lamel ve Vaší prosluněné zimní zahradě . Totální vodovzdornost a velmi rychlá plovoucí pokládka bez složité přípravy až do plochy 20 x 20 m nepřerušená dilatačními profily se pro Vás stane samozřejmostí…
Pokládka možná i na staré dlaždice, na běžnou levnou podložku, zátěžová třída 33.
Vyrobeno bez škodlivých ftalátů (DINP), emisní třída A+.
Ideální na podlahové vytápění i na elektrické topné fólie a teplovodní podlahové vytápění – testováno ve Fénix Jeseník na fóliích ECOFILM dlouhodobě na 60° C.
Komfortní, tichá podlaha – kročejový útlum 20 dB.
Od léta 2019 jako první na trhu Ultimate Plank Variation: 16 unikátních lamel v každém dekoru.