Esco

Dvouvrstvé podlahy

Dřevěné podlahy vynikají nejen estetickou hodnotou, ale také prvotřídními vlastnostmi a variabilitou.Každý kus dřeva je navíc díky neopakovatelné struktuře pravým originálem, kterým podtrhnete každý typ interiéru. Přírodní materiál je pro dřevěné podlahy výhodný i z hlediska životnosti. Pokud budou dodržena pravidla správné pokládky podlah a i údržbu nebudete podceňovat, vydrží vám dřevěné podlahy po celé generace.
Oblíbenost dubové podlahy je jednoznačně spojena s unikátními vlastnostmi dubového dřeva, perfektní funkční i estetické aspekty z něj dělají jednoduše podlahářský evergreen.
Dub představuje celosvětově nejpoužívanější dřevinu k realizaci podlah. Dubové dřevo je vyhledávané zejména pro charakteristiky materiálu, jako je tvrdost, pevnost, houževnatost a trvanlivost. Tyto mimořádné funkční vlastnosti souvisí s vysokým podílem tříslovin. Dubové dřevo výborně odolává střídání vlhka a sucha a má tak oproti ostatním druhům dřeva mimořádně dlouhou životnost.


Podlahy ESCO Harfa

Jestliže toužíme po dřevěné podlaze, která bude dokonalá a trošku se odlišuje od těch ostatních, je ESCO Harfa nejnovější kolekcí v nabídce podlah Esco. Má velmi zajímavý vzhled, vyznačuje se tzv.“příčným katrováním“, které dodává podlaze opravdu velmi neobvyklý, vzhled. Taková dřevěná podlaha je následně upravena tvrdým voskovým olejem OSMO. Na výběr máme širokou škálu šířek a konstrukčních provedení – nejen dubové podlahy dvouvrstvé, ale také třívrstvé nebo masivní, aniž by se změnil vzhled nebo vybraná kvalita. Vybírat si můžete z kvalit Elegance (A+) Superb (A) Classic (BA) nebo Originál (ABC). Fotografie na webu jsou pouze informativního charakteru. Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje podlahu pro celoplošné lepení – doporučujeme elastické lepidlo.

[foogallery id=“11435″]


Podlahy ESCO Harfa Vintage

ESCO Harfa Vintage patří stejně jako kolekce Harfa zejména ty, kteří touží po něčem, co se odlišuje od ostatních klasických povrchů podlah. Oproti kolekci Harfa se Vintage vyznačuje nepravidelným katrováním, které dodává podlaze také zajímavý vzhled. Tento druh dřevěné podlahy je následně upraven nevšedními odstíny OSMO tvrdého voskového oleje. Vybrat si můžeme ze široké škály šířek a konstrukčních provedení – nejen dubové podlahy dvouvrstvé, ale také dubové podlahy třívrstvé nebo dubové podlahy masivní, aniž by se změnil vzhled nebo vybraná kvalita. Vybírat si můžete z kvalit Elegance (A+) Superb(A) Classic (BA) nebo Originál (ABC) Fotografie na webu jsou pouze informativního charakteru. Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje podlahu pro celoplošné přilepení-doporučujeme vhodná lepidla.
[foogallery id=“11456″]


Podlahy ESCO Karel IV.

Pokud ovšem chceme pro svůj byt nebo dům přímo unikátní a dokonalou dřevěnou podlahu, ESCO Karel IV. je kolekcí z nabídky firmy ESCO. Tato dřevěná podlaha se řadí mezi rustikální, která se vyznačuje velkými povrchovými nerovnostmi a zářezy do plochy. Dřevěná podlaha ESCO Karel IV. je 3x ručně olejována tvrdým voskovým olejem a díky odborné ruční práci lze vyrobit podlahu, u které jste přesvědčeni, že byla vyrobena před několika staletími. V nabídce je provedení nejen dvouvrstvé, ale také třívrstvé nebo masivní (více v přiloženém ceníku). Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje podlahu pro celoplošné přilepení-doporučujeme elastické lepidlo.
Fotografie na webu jsou pouze informativního charakteru.
[foogallery id=“11469″]


Podlahy ESCO Chateau

ESCO Chateau-dřevěná podlaha, která je klasicky hladce broušená dřevěná podlaha v nabídce ESCO, tmelena a následně upravena OSMO tvrdým voskovým olejem. Vybrat si můžeme ze široké škály síly a šířek ale také konstrukčního provedení – tedy stejnou podlahu nabídneme nejen ve dvouvrstvém ale také ve třívrstvém nebo masivním provedení – viz přiložený ceník – aniž by se měnil vzhled nebo kvalita. Vybírat si můžeme z kvalit Elegance (A+) Superb(A) Classic (BA) Original (ABC) nebo Speciál Rustik. Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje podlahu pro celoplošné lepení-doporučujeme vhodné elastické lepidlo.
I zde platí, že fotografie tohoto druhu dřevěné podlahy na tomto webu jsou pouze informativního charakteru.
[foogallery id=“11482″]


Podlahy ESCO Dub Kolonial

ESCO Kolonial je další dokonalou dřevěnou podlahou, která patří mezi nejoblíbenější provedení dřevěných podlah, které se vyznačuje kartáčovaným povrchem. Tímto postupem získávají tyto dřevěné podlahy tzv. „třetí rozměr“. Suky jsou přetmelený speciálním tmelem a podlaha je následně upravena tvrdým voskovým olejem OSMO. Vybrat si můžeme ze široké škály síly a šířek ale také konstrukčního provedení – tedy stejnou podlahu nabídneme nejen ve dvouvrstvém ale také v masivním nebo třívrstvém provedení – viz přiložený ceník – aniž by se měnil vzhled nebo kvalita. Vybírat si můžeme z kvalit Elegance (A+) Superb (A) Classic (BA) Originál (ABC) nebo Speciál Rustik. Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje podlahu pro celoplošné lepení-doporučujeme vhodné elastické lepidlo.
Fotografie mají informativní charakter.
[foogallery id=“11496″]


Podlahy ESCO Dub Pelgrim

Dřevěná podlaha z řady ESCO Pelgrim je kolekce dřevěných podlah, která je charakteristická postaršeným vzhledem. Díky speciálnímu výrobnímu procesu, kdy jsou horní plochy podlahových prken postaršovány, získává vzhled 300 let staré podlahy, což je velký unikát a v mnoha budivách tak dochází k tomu, že podlaha vypadá tak, jako v původním provedení. Suky jsou kytovány speciální směsicí oleje a pilin, čímž se ještě umocní starobylý vzhled podlahy. Následně je podlaha povrchově upravena tvrdým voskovým olejem OSMO. Vybrat si můžete ze široké škály síly a šířek ale také konstrukčního provedení – tedy stejnou podlahu nabídneme nejen ve dvouvrstvém, ale také ve třívrstvém nebo masivním provedení – viz přiložený ceník – aniž by se měnil vzhled nebo kvalita. Vybírat si můžete z kvalit Elegance (A+) Superb (A) a Classic (BA)
Fotografie na webu jsou pouze informativního charakteru. Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje podlahu pro celoplošné přilepení-doporučujeme proto použít vhodná elastická lepidla.
[foogallery id=“11509″]


Podlahy ESCO Dub Soft Tone

Hoblovaná a jemně kartáčovaná podlaha ESCO Soft Tone má svou vlastní identitu a vzhled. Nabízené jemné barvy jsou kombinací ručního moření a tvrdého voskového oleje včetně ochranné vrstvy Top-coatingu. Tato dřevěná podlaha se vyznačuje především strukturovaným povrchem. Vybrat si můžeme ze široké škály síly a šířek ale také konstrukčního provedení – tedy stejnou podlahu nabídneme nejen ve dvouvrstvém, ale rovněž i ve třívrstvém nebo masivním provedení – vizte přiložený ceník – aniž by se měnil vzhled nebo kvalita. Vybírat si můžeme z kvalit Elegance (A+) Superb (A) Classic (BA) Originál (ABC) nebo Speciál Rustik. Pero-drážka po obvodu lamel předurčuje tuto podlahu pro celoplošné přilepení-i zde doporučujeme nejlépe elastické lepidlo (zkušenosti máme a rádi poradíme).
Foto je informativní, ale pro Vaši představu splňuje všechny aspekty.
[foogallery id=“11521″]