Interierové dveře Vasco Doors – Leon

V interiérových dveřích Leon se snoubí použití nejmodernějších technologií, kdy jsou rámy dveří potaženy dekorativní fólií v jednom tahu bez použití viditelných spojů a výplně dveří , které tvoří moderní a čistý design. POPIS: – konstrukce (rám) dveřního křídla: vyrobena z masivního MDF materiálu (středně zhuštěná dřevovláknitá deska) – výplň dveřního křídla: dutinková DTD – konstrukce i DTD výplň jsou potaženy velmi odolnou dekorativní fólií – decoraktiv, dekor design – všechny hrany křídel jsou zaoblené – díky použití unikátní technologie je povrchová úprava dveří bez lepených spojů PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ DVEŘNÍHO KŘÍDLA: – zapuštěný jednobodový zámek: pro dózické klíče, WC/koupelnový zámek, nebo s cylindrickou vložkou – čepové šroubované závěsy (panty) ve stříbrném provedení: 3 ks – možnost zkrácení dveřního křídla až o 40 mm PŘÍSLUŠENSTVÍ ZA PŘÍPLATEK: – dveřní ventilace – závěsy (panty) v jiném, než stříbrném provedení – dveřní zárubně (futra)

Interiérové dveře Vasco Doors rozlišují 2 kategorie, které se od sebe liší rámem, sílou výplně a povrchem.
1) Do první kategorie spadají dveře Faro, Lisbona, Madera a Porto. Tyto dveře hrají první ligu ve světě dveří. Disponují silným rámem, který je tvořený masivem v kombinaci s MDF materiálem, což zajistí maximální pevnost a dlouholetou stabilitu dveří. Povrch dveří tvoří CPL laminát, který je charakteristický vysokou odolností proti mechanickému poškození. Dveře jsou tak vhodné do náročných interiérů, kterými mohou být školy, nemocnice atp.
2) Do druhé kategorie spadají dveře Braga, Tango a Santiago. Rám dveří se vyrábí z MDF materiálu, který svou pevností vyhrává nad běžně používanými materiály, jako jsou např. papírová voština, dutinková dřevotříska atp. Povrch dveří tvoří kvalitní folie v různých dřevěných dekorech. Předností těchto dveří je moderní design a nízká cena. Tyto dveře jsou vhodné do běžných interiérů, jako jsou byty, domy, kanceláře atp.
faro
Výrobce dveří a cena

Výrobce Vasco Doors
Dostupnost U Vás 14 – 21 dní
Cena od 2.420,- Kč / ks (bez DPH)

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH
Identifikace modelu dveří dle dekoru
Fólie (910, 476, 282, 474, 473, 676, 475)

Modely dveří

Leon plné, model 1

Folie : 2.420,-/ks
Leon kombinované, model 2

Folie : 2.420,-/ks
Leon kombinované, model 3

Folie : 2.420,-/ks
Leon kombinované, model 4

Folie : 2.420,-/ks