Interierové dveře Vasco Doors – Rego

Dveřní křídla Rego jsou určeny pro ty, kteří mají rádi moderní a originální interiér. Dveře Rego se vyznačují čistým designem s autentickým vzhledem jednotlivých dekorů. Díky použití laminátového povrchu jsou dveře Rego vyjímečně odolné proti nárazu, otěru, škrábancům a chemickým prostředkům používaných v domácnostech. POPIS: – Výplň tvoří dutinková DTD, borovicový rám vč. výplně oboustranně opláštěn HDF deskou – konstrukce i DTD výplň jsou potaženy velmi odolným CPL laminátem – všechny hrany křídel jsou zaoblené – díky použití unikátní technologie je povrchová úprava dveří bez lepených spojů PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ DVEŘNÍHO KŘÍDLA: – zapuštěný jednobodový zámek: pro dózické klíče, WC/koupelnový zámek, nebo s cylindrickou vložkou – čepové šroubované závěsy (panty) ve stříbrném provedení: 3 ks – možnost zkrácení dveřního křídla až o 40 mm PŘÍSLUŠENSTVÍ ZA PŘÍPLATEK: – dveřní ventilace – závěsy (panty) v jiném, než stříbrném provedení – dveřní zárubně (futra)

Interiérové dveře Vasco Doors rozlišují 2 kategorie, které se od sebe liší rámem, sílou výplně a povrchem.
1) Do první kategorie spadají dveře Faro, Lisbona, Madera a Porto. Tyto dveře hrají první ligu ve světě dveří. Disponují silným rámem, který je tvořený masivem v kombinaci s MDF materiálem, což zajistí maximální pevnost a dlouholetou stabilitu dveří. Povrch dveří tvoří CPL laminát, který je charakteristický vysokou odolností proti mechanickému poškození. Dveře jsou tak vhodné do náročných interiérů, kterými mohou být školy, nemocnice atp.
2) Do druhé kategorie spadají dveře Braga, Tango a Santiago. Rám dveří se vyrábí z MDF materiálu, který svou pevností vyhrává nad běžně používanými materiály, jako jsou např. papírová voština, dutinková dřevotříska atp. Povrch dveří tvoří kvalitní folie v různých dřevěných dekorech. Předností těchto dveří je moderní design a nízká cena. Tyto dveře jsou vhodné do běžných interiérů, jako jsou byty, domy, kanceláře atp.
faro
Výrobce dveří a cena

Výrobce Vasco Doors
Dostupnost U Vás 14 – 21 dní
Cena od 3.630,- Kč / ks (bez DPH)

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH
Identifikace modelu dveří dle dekoru
CPL (546, 537, 541, 544)

Modely dveří

REGO plné, deskové 1

CPL : 3.630,-/ks
REGO plné, deskové 2

CPL : 3.630,-/ks