Péče o podlahy

Jak zacházet s novou podlahou?banner2
Aby Vám nová dřevěná, laminátová, vinylová či bambusová podlaha dlouho vydržela, je dobré mít na paměti několik jednoduchých zásad.
1) Účinná čistící zóna – instalací čistící zóny zamezíte zanášení kamínků a nečistot na novou podlahu, předejdete tak nevratnému poškrábání.
2) Podlepte nožičky – nohy nábytku podlepte filcovými podložkami, kolečka u kancelářských židlí a nábytku vyměňte za měkčí.
3) Jehlové podpatky – jehlové podlatky představují enormní bodové zatížení, i když na nich stojí štíhlá slečna. Platí to samozřejmě také o tenkých nohách nábytku apod. Na podlaze pak mohou zůstat ďolíčky.
4) Méně je více – při vytírání podlahy to platí dvojnásob – mop vždy důkladně vyždímejte a stírejte podlahu pouze lehce vlhkým hadrem, případně ji raději pouze vyluxujte. Bona spray mop Vám problém s příliš mokrým hadrem vyřeší!
5) Mějte na paměti, že dřevo je hygroskopický materiál, který svými objemovými změnami (tzv. sesýcháním a bobtnáním) reaguje na relativní vzdušnou vlhkost okolního prostředí. Rozměrové změny dřeva jsou nepatrné, pokud je relativní vlhkost vzduchu dlouhodobě v rozmení 45-55% a teplota 18-23°C. Toto se netýká pouze parket, ale všech podlah s obsahem dřeva, tedy i laminátových plovoucích podlah aj.
6) Něžná péče – na péči o podlahu používejte vždy doporučené přípravky na daný typ podlahy a dodržujte pokyny výrobců. Vyvarujte se používání agresivních čistících prostředků, které by mohly Vaši podlahu nenávratně poškodit.
Každá podlaha potřebuje tu správnou péči. Představujeme Vám vychytaný systém péče o podlahu od firmy Bona, přední značky na českém trhu.
Jednoduše objednejte na info@podlahystastny.cz nebo na tel. 727 945 909 a vyzvedněte na adrese Slavíkova 29, Praha 2 – Vinohrady!
Jak pečovat o klasickou dřevěnou a dřevěnou plovoucí podlahu?
Dřevo je krásný přírodní materiál, který pro udržení své krásy potřebuje specifickou údržbu. Díky dnešním moderním přípravkům a technologiím to však není žádná věda!
CleanerBona Cleaner je koncentrovaný univerzální čistící prostředek určený pro časté použití. Je určený pro lakované dřevěné a korkové podlahy a dřevěné podlahy ošetřené tvrdým voskovým olejem. Dále je možné jej použít na údržbu laminátových, vinylových, PVC podlah či dlažby.
Cena za 1 l: 245 Kč vč. DPH, Cena za 4 l: 816 Kč vč. DPH
Dř. podlahyBona Čistič na parkety je čistící prostředek určený pro použití v Bona spray mopu. Je ideální na čištění dřevěných a korkových lakovaných podlah a také dřevěných podlah ošetřených voskovými oleji.
Cena za 0,85 l: 250 Kč vč. DPH, Cena za 4 l: 668 Kč vč. DPH
Osvěžovač olejovaných podlah_230_230
Bona Osvěžovač olejovaných podlah je přípravek určený k oživení vzhledu olejovaných dřevěných podlah. Dodá novou krásu olejovaným dřevěným podlahám, které mají mdlý a lehce zašlý vzhled.
Cena za 1 l: 407 Kč vč. DPH
Jak pečovat o laminátovou a vinylovou podlahu?
Péče o laminátovou a vinylovou podlahu také není žádná věda.
CleanerBona Cleaner je univerzální čistící prostředek určený pro časté použití.
Cena za 1 l: 245 Kč vč. DPH, Cena za 4 l: 816 Kč vč. DPH
Lam. podlahyBona Čistič na laminátové podlahy je čistící prostředek určený k použití v Bona spray mopu. Je ideální k čištění laminátových a vinylových podlah. Dále se hodí na čištění marmolea, PVC a dlažby.
Cena za 0,85 l: 250 Kč vč. DPH, Cena za 4 l: 668 Kč vč. DPH

Bona Spray Mop

Umíte si představit vytírání podlahy bez kbelíku s vodou? Představujeme Vám Bona Spray Mop!
Bona Spray mop je speciálně vyvinutý pro stírání nečistot bez přílišného namáčení povrchu podlahy. Má ergonomický design, otočnou hlavu pro maximální dosah i do těžko přístupných míst, znovu plnitelnou nádržku na čisticí prostředek a pratelnou utěrku z mikrovlákna.
Vaše dřevěná, laminátová či vinylová podlaha potřebuje speciální úrdžbu a péči, která však díky moderním technologiím není nijak náročná. Při dodržování několika jednoduchých zásad péče o podlahu bude Vaše podlaha dlouhá léta jako nová!
Jednoduše objednejte na info@podlahystastny.cz nebo na tel. 727 945 909 a vyzvedněte na adrese Slavíkova 29, Praha 2 – Vinohrady!
NOVINKA ZA ATRAKTIVNÍ CENU!
Spray mop IIBona Spray Mop – neocenitelný pomocník při vytírání podlah, díky lehké konstrukci zvládnete úklid jednou rukou.
Sada obsahuje Bona Spray Mop, 0,85l nádržku s Bona Čističem na parkety (připraveno k okamžitému použití) a modrý pad.
Cena: 1 359 Kč vč. DPH
Mop Motion IIBona Spray Mop MOTION – hlavice vylepšená o vibrační technologii, díky které je čištění podlahy ještě důkladnější.
Sada obsahuje Bona Spray Mop MOTION, 1l nádržku s Bona Čističem na parkety (připraveno k okamžitému použití) a modrý pad.
Cena: 1 499 Kč vč. DPH
Doplňky:
padyModrý pad – mikrovláknová utěrka pro běžné vytírání, cena: 348 Kč vč. DPH
Bílý pad – „prachovka“ – používá se na sucho na stírání zvířecích chlupů a prachu z podlahy, cena: 348 Kč vč. DPH
Žlutý pad – na aplikaci leštěnek a osvěžovačů, cena: 348 Kč vč. DPH
Dř. podlahy (1)Čistič na podlahy – náhradní náplň čištiče na dřevěné nebo laminátové a vinylové podlahy, připravena k okamžitému použití.
Náhradní náplň 0,85 l: 250 Kč vč. DPH
Náhradní náplň 4 l: 668 Kč vč. DPH